Shrnutí roku 2023 – Potravinová pomoc

Shrnutí roku 2023 – Potravinová pomoc

Naše organizace TILIA Kadaň, z.s. ve spolupráci s Potravinovou bankou Džbánsko, poskytuje potravinovou pomoc, hygienu a oděv těm, kteří to potřebují.
V roce 2023 se naše organizace opět zúčastnila veřejné potravinové sbírky v Lidlu v Kadani. Kdy při jarním kole sbírky v dubnu 2023, jste naší organizaci darovali potraviny a hygienu o celkové váze 337Kg a na podzimní kolo sbírky v listopadu 2023 jste nám darovali potraviny a hygienické prostředky o celkové váze 599Kg.

Naše organizace TILIA Kadaň, z.s. v roce 2023 darovala potraviny s hygienou celkem 450 osobám. Lidé, kterým jsme potraviny a hygienu darovali byli např.: rodiny s dětmi, samoživitelky/é, senioři,
lidé bez přístřeší, bezdětným ženám i mužům…
Potraviny a hygienu ze sbírky a ze skladu Džbánska darujeme např. lidem, kteří se ocitli ve finanční tísni nebo se ocitli v nějaké životní krizi. Není však podmínkou, aby lidé v těchto tíživých situacích byli, darujeme VŠEM, kteří si o potravinou pomoc u nás v organizaci požádají i za jiných okolností.
V roce 2023 se naše organizace nově zapojila i do odběru oblečení z oděvní banky ve spolupráci potravinovou bankou Džbánsko. Oblečení dětské i pro dospělé jsme darovali 42 osobám.

Rádi Vám poskytneme potravinovou i oděvní pomoc a tím pomůžeme alespoň částečně vyřešit Vaší nepříznivou situaci. Neváhejte se na nás obrátit.