Potravinová pomoc v roce 2022

Potravinová pomoc v roce 2022

Naše organizace TILIA Kadaň, z.s. ve spolupráci s Potravinovou bankou Džbánsko, poskytuje potravinovou pomoc a hygienické potřeby těm, kteří to potřebují.

I v roce 2022 se naše organizace zúčastnila veřejné potravinové sbírky v Lidlu v Kadani. Při jarním kole sbírky v dubnu 2022, jste naší organizaci darovali potraviny a hygienické potřeby o celkové váze 447 Kg a na podzimní kolo sbírky, která se konala v listopadu 2022 jste nám darovali potraviny a hygienické prostředky o celkové váze 356 Kg.

Potraviny a hygienické potřeby nejen z této sbírky, ale také tu, co odebíráme pravidelně jednou měsíčně z Potravinové banky Džbánsko, darujeme např. lidem, kteří se ocitli ve finanční tísni nebo se ocitli v nějaké životní krizi.

Celkem v roce 2022 bylo obdarováno 803 osob ze skupin samoživitelek a samoživitelů, rodin s dětmi, seniorů, lidem bezpřístřeší či bezdětným ženám či mužům…

I Vám rádi darujeme potraviny či hygienické potřeby, pokud to alespoň částečně pomůže vyřešit Vaši nepříznivou sociální situaci.

Od letošního roku se nově naše organizace zapojila i do odběru oblečení z oděvní banky, o které si také můžete u nás požádat. V případě potřeby se na nás kdykoliv obraťte.

TILIA Kadaň, z. s.